SOU-1/230V Alkonykapcsoló érzékelővel
  1. Alkonykapcsolók
  1. RELÉ
  2. Alkonykapcsolók
Cikkszám:
2100
Raktáron 36 db
Alkonykapcsoló külső SKS típusú fényérzékelővel (tartozék), 230 VAC tápfeszültség
Garancia:
3 év
Tápfeszültség Tápfeszültség:
230V AC
UNI 12-240V AC/DC
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
  • Letölthető fájlok
Részletek
  • világításvezérlő (alkonykapcsoló) a környezeti megvilágítás szintje alapján történő kapcsoláshoz
  • felhasználható pl. utcai-, kerti-, bejárati világítás vagy reklám- és kirakatfények kapcsolására
  • a környezeti megvilágítás szintjét külső fényérzékelő méri (tartozék)
  • a kimenet blokkolásához (pl. kapcsolóórával) külön vezérlő bemenettel rendelkezik
  • a megvilágítási szint két tartományban állítható:
  • tápfeszültség: 230 VAC (50 - 60 Hz)
  • kimenet relé: 1x 16 A (AC1) váltóérintkező
  • a kimenet állapotát piros LED jelzi
  • 1-MODUL széles, DIN sínre szerelhető
Technikai paraméterek:
  • Tápfeszültség csatlakozók: A1 - A2
  • Tápfeszültség: AC 230 V/50 - 60 Hz
  • Tápfeszültség tűrése: -15%; + 10%
  • Tápfeszültség jelzése: zöld LED
  • Késleltetés: 0 - 2 perc
  • Késleltetés beállítása: potenciométerrel
  • Kimeneti érintkezők: 1x CO, 16 A/AC1 (AgSnO2)
  • Üzemi hőmérséklet: -20 .. +55 °C
  • Működési helyzet: tetszőleges
  • Felszerelés: DIN sínre (EN 60715)
  • Védelem: IP40 az előlap / IP20 csatlakozók felöl
  • Méretek: 90 x 17,6 x 64 mm
  • Tömeg: 65 g
SKS fényérzékelő paraméterei:
  • Védettség: IP44
  • Az érzékelőhöz vezető vezeték hossza: max. 50 m (normál 2-eres vezeték)
  • Vezeték keresztmetszet: min. 2x 0,35 mm2 és max. 2x 2,5 mm2
  • Tömege: 20 g
Adatok
EAN:
Tápfeszültség:
230V AC
Kivitel:
DIN sínre
Kimenetek száma:
1
Kiegészítő szükséges a termék működéséhez?:
nem
Kimenet(ek) AC1 terhelésre vonatkoztatott terhelhetősége(i):
16A